Hizmetlerimiz

Asal ikinciel’de memnuniyetiniz esastır. İhtiyaçlarınızı tam hizmet felsefemiz ile karşılamak hedefimizdir.

Değerinde Fiyat

Firmamızda konularında uzman ve eğitimli ikinci ele bakan personelimiz, aracınızla ilgili sizden alacakları bilgiler doğrultusunda, ikinci el pazarında güncel olarak gerçekleşen gerçekçi rakamlar üzerinden, sizlere ekspertiz yapılmadan önceki fiyat tekliflerini sunarlar.

Ekspertiz Hizmeti

Aracınızın kaporta-boya, mekanik, elektrik, motor, şanzıman ekspertizleri yapılarak, test sürüşüne çıkılır. Aracınızın mevcut durumu belirlenir Aracınızın kaza durumu ve mekaniği ile ilgili bulunan tespitler sizinle paylaşılır.

Eğer aracınızda herhangi bir kaza veya masraf çıkmazsa ilk teklif edilen fiyat geçerli olur. Aksi halde aracınızda kaza anlamında ve mekanik anlamda durumlar tespit edilirse bunlar göz önünde bulundurularak ekspertiz sonrası fiyat teklif edilir.

Kredi Hizmeti

Personelimiz sizin adınıza kredi işlemlerini takip eder ve sizler de zaman kaybından, kurtularak zahmetsiz bir şekilde araç almanın keyfini çıkarırsınız.İnternet üzerinden anında kredi imkanından da faydalanabilir ve bankaya gitmenize gerek kalmaz.

Devir, Noter ve Ruhsat İşlemleri Takip Hizmeti

Satılan ve alınan tüm araçların devir, noter ve ruhsat işlemleri; Asal İkinciel'in uzman personeli tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde Asal İkinciel müşterileri araç alıp satarken yorucu ve uzun işlemlerle uğraşmadan kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirirler.

Aracınızı Sizin Adınıza Satar

Asal İkinciel müşterileri arzu ettikleri takdirde araçlarını satılmak üzere Asal Plazaya getirebilirler. Bu sayede Asal İkinciel siz değerli müşterilerimizin araçlarını istediği rakamdan da satmaya gayret gösterir.

Takas İmkanları

Asal İkinciel Müşterileri’ne, gerekli koşulların sağlanması durumunda; nakit alım seçeneğinin yanısıra takas imkanları da sunulmaktadır.

Detaylı Temizlik ve Kaporta Bakımı

Araçların motor aksamından kaporta aksamlarına kadar detaylı şekilde temizlendiği bu süreçle, araçlar ilk günkü durumlarına yakın bir görünümle yeni sahiplerine sunulmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması
Gizlilik Politikası
Kişisel Veri Korunması ve İşlenmesi Politikası
Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikası